• دامنه
  • مزایای ثبت دامنه در هونیا

   فناوری وب هونیا دارای پنل های نمایندگی از رجیسترار های معتبر ثبت دامنه های های بین المللی و نمایندگی ثبت دامنه ملی میباشد.

   در حال حاضر امکان ارائه خدمات ثبت بیش از 400 پسوند دامنه ملی و بین المللی فراهم میباشد, قیمت های دامنه ها کاملا رقابتی بوده و قابل مقایسه با سایر رجیسترار ها نیست.

   با ثبت دامنه در هونیا کنترل پنل حرفه ای برای مدیریت دامنه های خریداری شده خود را خواهید داشت و مالیک صد در صد شما برای دامنه فراهم میباشد.

   توجه : ثبت دامنه های خاص در اکثر مواقع توسط رجیسترار به علت نیاز بودن شرایط احراز برگشت خواهد خورد و هزینه این دامنه ها بالاتر از حالت عادی میباشد.

   توجه : امکان ثبت دامنه های فارسی در برخی پسوند های دامنه وجود دارد.

   توجه : هونیا وب اولین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه تک کاراکتری در ایران میباشد.

   مشاهده پسوند ها و لیست قیمت ثبت دامنه مورد نظر
 با فعالیت های مشهدهاست آشنا شوید

با فعالیت های هونیا بیشتر آشنا شوید

گروه فناوری و توسعه وبداده نوین پارسا ( تحت مالکیت هلدینگ هونیا ) با هدف ارائه خدمات نوین در حوزه وب و میزبانی از سال 95 فعالیت خود را آغاز کرد.

ما در مجموعه هونیا بر این باوریم که ارائه خدمات با کیفیت و پشتیبانی باعث رضایت و ماندگاری مشتری خواهد بود, کلیه خدمات ارائه شده در این مجموعه با برند هونیا دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه میباشد و هونیا وب دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت الکترونیک و نماد طلایی از ستاد ساماندهی وزارت ارشاد میباشد.

امید است تا در کنار شما و به کمک همکاران متخصص در این عرصه نیاز های شما را برطرف سازیم.